1397/8/26 شنبه همزمان با هفته گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابفروشان اردبیلی مورد تجلیل قرار گرفتند همزمان با هفته گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل، تعدادی ازکتابفروشان سطح شهر اردبیل با اهدای لوح مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با 24 آبان، روز گرامی داشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار، علی نواداد معاون سیاسی و امنیتی استاندارو شفیع شفیعی، مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استاندار با حضور در کتابخانه مرکزی اردبیل ضمن دیدار با کارکنان این مجموعه، از زحمات کتابداران قدردانی کردند.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار اردبیل همچنین به همراه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل و جمعی از کارکنان ستادی کتابخانه های عمومی استان با حضور در تعدادی ازکتابفروشی های، فعال استان گفت: کتابفروشی ها و کتابخانه های عمومی به عنوان دانشگاههای کنار خیابان در دسترس مردم هستند و علاقه مندان به کتابخوانی می توانند از این ظرفیت فرهنگی بهره ببرند.

نواداد کتابها را حاوی مطالب ارزنده و تاثیر گذار در زندگی افراد دانست و با تاسی از فرمایشات حضرت علی (ع) گفت: هرکس که با کتاب ها عجین شود آرامش می یابد.

در این دیدار معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اهدای گل و لوح سپاس از زحمات کتابفروشی های نمونه استان تجلیل کرد.

گفتنی است این برنامه به همت کتابخانه های عمومی برای سومین سال متوالی برگزار می شود و هرسال تعدادی از کتابفروشی های فعال استان مورد تجلیل قرار می گیرند.

 

 [PageVisit]