1399/8/27 سه‌شنبه همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب؛ کتابدار و کتابخوان برتر کشوری از استان اردبیل تجلیل شدند کتابدارکتابخانه های عمومی از شهرستان مشگین شهر و عضو کتابخوان کودک از کتابخانه عمومی ولایت شهرستان فیروز به عنوان منتخبین کشوری تجلیل شدند.  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ای عمومی استان اردبیل، همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، آئین نکوداشت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور و همچنین با شرکت ادارات کل کتابخانه های عمومی استانها به صورت مجازی برگزار شد.
در این مراسم  که به منظور بهره برداری از پروژ های کتابخانه ای و تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برگزار شد از خدمات فرهنگی فاطمه زیاد پور، کتابدار کتابخانه عمومی میرزاقاسم پریخانی مشکین شهر به عنوان کتابدار منتخب بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با ارسال لوح تقدیر قدر دانی شد.
بهره گیری از فضای مجازی در جهت تبلیغ و ترویج فرهنگ کتابخوانی، معرفی منابع مفید، ارائه خدمات متنوع، خلاقانه و خودجوش برای گروه های سنی و اهتمام در انجام و ظایف محوله از اهم اقدامات فرهنگی این کتابدارمنتخب عنوان شده است.
گفتنی است در این مراسم مجازی از سیده حدیث شجاع الدین،عضو کودک کتابخانه عمومی ولایت بخش فیروز شهرستان کوثر نیز به عنوان کتابخوان منتخب  کشوری با ارسال لوح تقدیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان کتابخوان منتخب تجلیل شد.
 
 
بيشتر
 [PageVisit]