فهرست

به همت کتابدار کتابخانه روستای میرزاقاسم پریخانی مشگین شهر؛

اردوی فرهنگی – تفریحی اعضای کتابخانه عمومی روستای پریخان برگزار شد

اردوی فرهنگی_ تفریحی اعضای کتابخانه عمومی میرزاقاسم پریخانی مشگین شهر به همت کتابدار این کتابخانه و با هدف ایجاد نشاط و انگیزه‌ در اعضا برگزار شد.

 
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،  اردوی آموزشی، فرهنگی و تفریحی اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی آیت الله  میرزا قاسم پریخان روستای پریخان در قالب گردش علمی با هدف آشنایی با خدمات کتابخانه های عمومی شهرستان و اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، ادبی و طبیعت گردی در پارک جنگلی مشگین شهر برگزار شد.
در این اردوی فرهنگی تفریحی، اعضای کتابخانه عمومی روستای پریخان به همراه کتابدار این کتابخانه در محل کتابخانه شهید حسین اسدی و سعدالدین وراوینی حضور یافته و  با بخش های مختلف این کتابخانه ها آشنا شدند.
گفتنی است اهمیت توسعه کتابخانه های عمومی و لزوم توجه به مطالعات عمومی و غیر درسی و همچنین نحوه ارائه خدمات به مراجعین، توسط کتابداران برای اعضای حاضر تشریح شد.
شایان ذکر است روستای پریخان به همت کتابدار کتابخانه عمومی میرزاقاسم پریخانی به جهت اجرای فعالیت ها و اقدامات ابتکاری در حوزه تبلیغ و ترویج کتابخوانی و تشویق عمومی مردم به مطالعه در نهمین جشنواره روستا های دوستدار کتاب، به عنوان روستای برگزیده و دوستدار کتاب انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ