فهرست

طی سفر یک روزه‌ به شهرستان گرمی؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با منتخب مردم شهرستان گرمی در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار کرد

نماینده منتخب مردم گرمی در این دیدار گفت: فضای کتابخانه ای موجود در شهرستان گرمی پاسخگوی نیاز فرهنگی این شهرستان نیست.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی طی سفر یک روزه به شهرستان گرمی با محمد خوش سیما، منتخب مردم این شهرستان در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
محمد خوش سیما در این نشست با بیان اینکه کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی اثرگذار در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد اظهار داشت: توسعه یافتگی جوامع در نتیجه توجه به مقوله های فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی است و به هر میزان در این حوزه سرمایه گذاری شود نتایج و برکات آن در جامعه نمایان خواهد شد.
وی با اشاره به فعالیت یک باب کتابخانه عمومی در شهر گرمی، تصریح کرد: فضای فعلی کتابخانه عمومی شهید عزیزپور گرمی پاسخگوی نیاز های مطالعاتی توده های مختلف مردم بویژه دانش آموزان و دانشجویان نیست و باید تمهیدات مورد نیاز در این حوزه اتخاذ شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتخاب ایشان و اهدای لوح تبریک دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به منتخب مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته کتابخانه شهید عزپور گرمی با مشارکت بنیاد علوی در سال 1400 به بهره برداری رسید و برنامه ریزی به منظور احداث طبقه دوم و توسعه فضای فعلی کتابخانه در دستور کار قرار دارد.
رضاقلیزاده حمایت از طرح ها و لوایح فرهنگی در مجلس شورای اسلامی را در پیشبرد اهداف فرهنگی ضروری دانست و خاطر نشان کرد: تامین اعتبار مورد نیاز این مجموعه فرهنگی، موجب بستر سازی برای ارتقای سرانه مطالعه در جامعه خواهد شد.
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ