فهرست

همزمان با واپسین روز های اسفند ماه؛

ویژه برنامه های کتابخوانی در شهرستان نمین برگزار شد

در آستانه سال نو و گرامی داشت ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در شهرستان نمین برگزار شد.

 
  


در آستانه سال نو و گرامی داشت ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در شهرستان نمین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی شهرستان نمین مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان و سال نو در محل کتابخانه حبیب الله امامی نمین  و ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی درسایر کتابخانه های این شهرستان برگزار شد.
جلسه پایانی سال انجمن کتابخوانی نمین  در محل کتابخانه ی عمومی امامی نمین برگزار گردید، پس از جلسه نقد و بررسی کتاب "داستان های کوتاه امریکای لاتین"  بعنوان سیزدهمین کتاب معرفی شده انجمن کتابخوانی در سال جاری ، برنامه ریزی کتابخوانی فصل بهار سال آتی نیز صورت گرفت که به ادبیات اسپانیایی پرداخته خواهد شد و پنج جلسه برگزار خواهد شد .

در مراسمی دیگر که با حضور اعضای فعال کودک و نوجوانان کتابخانه برگزار شد ابتدا سمیه کوکب بخت مسئول کتابخانه کتاب آموزش وضو و نماز نوشته حسین احمدی قمی از انتشارات مسجد جمکران را برای حضار معرفی کرد. سپس خانم کبری ولیزاده عضو فعال بزرگسال و آموزگار مدرسه دخترانه غیر انتفاعی فروغ دانش  در مورد احکام روزه برای حضار توضیحاتی ارائه داد. در ادامه با توجه به مصادف بودن آغاز ماه مبارک رمضان با مراسم چهارشنبه سوری، آدرینا پروری مقاله ای در مورد خطرات چهارشنبه سوری خواند و از همسالان خود درخواست نمود سال جدید را با احترام به حقوق همسایگان و آرامش افراد سالمند آغاز کنیم و از رفتارهای خطرآفرین دوری کنیم. شاهنامه خوانی باران مرادی از کتاب نخستین نوروز جهان نوشته محمدرضا یوسفی واز انشارات خانه ادبیات از قسمت های دیگر جذاب این برنامه بود.
در پایان مراسم دعای سال نو با مشارکت دسته جمعی حضار خوانده شد. 
از دیگر فعالیتهای برگزار شده در هفته سوم اسفند ماه، مسابقه رنگ آمیزی با موضوع چهارشنبه سوری است که توسط مریم ودایع خیری کتابدار کتابخانه امامی نمین برگزار گردید. در این برنامه که ویژه گروه سنی الف برگزار شد، اعضا با خطرات چهارشنبه سوری آشنا شدند. در پایان برنامه از شرکت کنندگان با اهدای جوایزی تقدیر شد.

 
زنگ بازی و سرگرمی از فعالیت های پر استقبال کتابخانه امامی میباشد که در هفته سوم اسفند ماه در کتابخانه امامی برگزار گردید. 
 
 
 

 
نسخه قابل چاپ