فهرست

همزمان با فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

بازدید شخصیت های فرهنگی و مسئولین از کتابخانه های منتخب طرح کتابخانه گردی در استان اردبیل

به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طرح کتابخانه گردی در تعدای از کتابخانه های عمومی استان اردبیل اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با فرا رسیدن 17 اسفند ماه سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور جمعی از مسئولین در مرکز استان و کتابخانه های شهرستان ها با حضور در کتابخانه های منتخب طرح ، ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه با  کتابداران دیدار کردند.
در شهرستان خلخال، یحیی زاده، فرماندار شهرستان به همراه جمعی از مسئولین دستگاه های اداری با حضور در کتابخانه شهید عاشوری زاده از این کتابخانه بازدید کرد و در حاشیه این بازدید طی یک نشست صمیمی با کتابداران دیدار کرد.
در شهرستان گرمی نیز، حسین مولایی، فرماندار این شهرستان به همراه جمعی از کارکنان دستگا های اجرایی و مسئول امور بانوان بانوان فرمانداری از کتابخانه عمومی شهید عزیزپور این شهرستان بازدید کرد.
در شهرستان سرعین نیز کیشی زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سرعین و جمعی از فعالان فرهنگی از کتابخانه این شهرستان بازدید کردند.
در شهرستان اردبیل و در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی جمعی از مسئولین و فعالان فرهنگی شهرستان از بخش های مختلف کتابخانه شهید مطهری بازدید کردند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ