فهرست

در ادامه سفر های شهرستانی؛

بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در ادامه سفر های شهرستانی با حضور در شهرستان کوثر ضمن بازدید از کتابخانه های این شهرستان با فعالان فرهنگی و کتابداران این شهرستان دیدار کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در ادامه سفر های شهرستانی با حضور در کتابخانه های شهرستان کوثر ضمن شرکت در برنامه های کتابخوانی و نشست با فعالان فرهنگی و اعضای کتابخانه با کتابداران این شهرستان دیدار کرد.
رضاقلیزاده در جمع دانش اموزان فعال اعضای کتابخانه با اشاره به لزوم مهارت آموزی در دوران تحصیل و دانش آموزی اظهار داشت: مطالعه کتابهای عمومی در کنار مطالعات درسی به عنوان مکمل اصلی برای یادگیری بیشتر محتواهای آموزشی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه کتابخانه های عمومی در ابعاد مختلف، برنامه های متنوعی را در دستور کار خود قرار داده اند افزود: در راستای مهارت آموزی کارگاه های مختلف آموزشی و فرهنگی در این نهاد های فرهنگی بویژه در ایام فراغت از تحصیل و تعطیلات تابستانی برگزار می شود و فراگیری این آموزش های در آینده شغلی دانش آموزان موثر خواهد شد.
وی همچنین در دیدار با کتابداران ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند کارکنان در حوزه های فرهنگی گفت: انتخاب کتابخانه روستایی شهید سبزعلیپور این شهرستان در جشنواره سراسری روستا های دوستدار کتاب به عنوان کتابخانه برتر نشان دهنده ارتقای سطح مطالعه در بین اقشار مختلف مردم این شهرستان است.
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ