فهرست

با مشارکت جمعی از دستگاههای فرهنگی شهرستان خلخال؛

جلسه جهاد تبیین در فرماندارِی خلخال برگزار شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خلخال گفت: دشمن از اقتدار نظام اسلامی در هراس است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت فرمانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی خلخال با حضور جمعی از مسئولین، شاعران ، نویسندگان و علاقمندان به این این سردار رشید اسلام در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ جواد نوروزی، فرمانده ناحيه بسيج خلخال با تبیین ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی اظهار داشت : پیشرفت های خیره کننده نظام اسلامی در حوزه های مختلف نظامی ، سیاسی موجب اقتدار نظام اسلامی شده و دشمن در هیچ وقت و زمانی چشم دیدن پیشرفت‌ها و عزت و اقتدار انقلاب و نظام اسلامی را نداشته و برای مقابله با آن همواره دست به جنایت می‌زند.
سرهنگ جواد نوروزی افزود :حادثه هولناک و دردناک تروریستی کرمان در حالی اتفاق افتاد که نام و یاد سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی امروز به عنوان یک مکتب مقاومت جهانی شده است و دشمن تحمل چنین صحنه‌هایی را ندارد.
وی با تسلیت به بازماندگان شهدای واقعه هولناک و دردناک تروریستی کرمان افزود: دشمن دست به ترور.کشتار مردم بی‌گناه و مظلومی زد که برای شرکت در این مراسم از اقصی نقاط مختلف کشور برای شرکت در مراسم گرامی داشت چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها حضور داشتند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال ولایت مداری، عشق به ائمه اطهار، دفاع از حرمین شریفین، استکبار ستیزی دفاع از مظلومان را از جمله خصوصیات بارز و ویژگی‌های منحصر به فرد اخلاقی شهید سلیمانی اعلام کرد.ایشان افزود :در این مقطع زمانی حساس از مصادیق بارز میهن دوستی و با اهمیت بودن سرنوشت انقلاب شرکت حداکثری در انتخابات است.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ