فهرست

با حضور جمعی از مسئولین محلی؛

برگزاری مراسم رونمایی از کتاب و ویژه برنامه های مناسبتی در شهرستان بیله سوار

ویژه برنامه های سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و روز ولات فاطمه زهرا (س) در کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهادت زائران شهید سلیمانی در حادثه تروریستی کرمان، با حضور صاحبعلی اصغری، فرماندار؛ سرهنگ علی پناهی، فرمانده مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از مسئولین محلی و اقشار مختلف مردم شهرستان بیله سوار، ویژه برنامه های فرهنگی همراه با رونمایی از کتاب و نشست های معرفی کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار برگزار شد.
 سرهنگ پاسدار علی پناهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با اشاره به ترور زائران شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: این ترور همان ترس و ناامیدی گروهای معاند و در راس آن آمریکا و اسرائیل جنایتکار است که با شهادت زائران سردار، خودشان را بروز می دهند و حتماً بدانند که انتقام سخت و کوبنده ی فرزندان و رهروان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی را دریافت خواهند کرد.
 رونمایی از کتاب و ندای انزجار از آمریکا، رژیم صهیونیستی اسرائیل و همدستان در مقابل کتابخانه سردار سلیمانی از دیگر برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار بود.

در کتابخانه عمومی الغدیر نیز به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر به همت کتابداران کتابخانه عمومی الغدیرو با همکاری اداره ورزش و جوانان  برنامه های فرهنگی و ترویجی در کتابخانه عمومی الغدیر برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام عزیزی، امام جمعه بیله سوار با اشاره به مقام شامخ زن و مادر و نقش کلیدی زن در خانواده و اجتماع گفت: نور حضرت فاطمه (س) از نور خداست و رفتن به سوی حضرت فاطمه (س) گام برداشتن در راه خداست.
وی افزود: دوستی با فاطمه (س) دوستی با خداست و حضرت فاطمه (س) نور خدا در آسمان ها و زمین است و خداوند هم نور آسمان ها و زمین است؛ این شدت اتصال بین خالق و مخلوق نشانه عظمت و بزرگی حضرت فاطمه (س) است.
در ادامه این  برنامه، آیلار پاسبانی، کتاب «الگوهای رفتاری حضرت فاطمه زهرا (س)»؛ نزاکت نوبهار کتاب «زندگانی فاطمه زهرا (س)» ؛  فرنک وجدان کتاب «خطبه فدکیه» و شفیقه صفری کتاب « فاطمه نشانه عظمت خداوند» را معرفی کرد.
در حاشیه این مراسم، اهدای نشریات آرشیوی، برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع حضرت فاطمه(س)ونمایشگاه عکس نگاشته  با موضوع سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و نیز برپایی ایستگاه و مسابقه نقاشی برگزار شد.
  
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ