فهرست

در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با امام جمعه جعفرآباد مطرح شد؛

کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفرآباد توسعه می باید

امام جمعه جعفرآباد گفت: استقبال اقشار مختلف مردم از برنامه های فرهنگی، توسعه این مجموعه فرهنگی را انکارناپذیرکرده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در حاشیه برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه صاحبعلی اصغری، فرماندار بیله سوار و حجت الاسلام یاسر باقری، امام جمعه جعفرآباد و جمعی از اعضای انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با حضور در بخش جعفرآباد از کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفرآباد بازدید کردند.
امام جمعه جعفرآباد با بیان اینکه این مجموعه فرهنگی فعالیت های گسترده ای را در حوزه های فرهنگی دارد اظهار داشت: در مناسبت های مختلف در برنامه های فرهنگی شرکت داشته ام و از نزدیک شاهد استقبال گروه های مختل از برنامه های این کتابخانه بودم.
وی با بیان اینکه این کتابخانه گنجایش لازم  برای بهره برداری مردم را ندارد خاطرنشان کرد: بخش جعفرآباد یکی از پرجمعیت ترین بخش های استان است و همه ساله شاهد افزایش میزان مهاجران در این بخش هستیم.
ناصر سمندری، شهردار جعفرآباد نیز در جریان بازدید از کتابخانه در خصوص اختصاص زمین برای احداث کتابخانه جدید در این بخش قول مساعد داد و افزود: تاپایان سال یک قطعه زمین برای این منظور به کتابخانه عمومی واگذار خواهد شد.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ