فهرست

با حضور کودکان فعال عضو کتابخانه؛

طرح سراسری «کتابت قرآن کریم» در کتابخانه عمومی شهید باهنر شهرستان پارس آباد برگزار شد

همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) طرح سراسری کتابت قرآن کریم، از سری طرح های سی و یکمین دوره هفته کتاب در کتابخانه شهید باهنر شهرستان پارس آباد اجرا شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،طرح سراسری کتابت قران کریم با حضور جمعی از اعضای کودک کتابخانه عمومی شهید باهنر در شهرستان پارس آباد برگزار شد.
در ابتدای این برنامه، فاطمه صوری از اساتید حوزه علمیه خواهران شهرستان پارس آباد، با استناد به آیات و روایت، قرآن را کتاب راهنمای زندگی انسانها خواند و گفت: برای بهره مندی از این معجزه جاویدان پیامبر خاتم(ص)، باید سه مرحله خواندن، فهمیدن و عمل به دستورات قرآن، را طی نمود.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)، آن حضرت را الگوی  یک انسان کامل و اجرا کننده دستورات قرآن در عرصه فردی و اجتماعی دانست و افزود: حضرت زهرای اطهر(س) کسی بود که با حفظ حجاب و عفاف، در جامعه حاضر شده و از مهمترین مسئله جهان اسلام، یعنی ولایت دفاع کرد و در این راه پرافتخار به شهادت رسید.
در ادامه این برنامه، منتخبی از اعضای فعال حاضر در این مراسم معنوی، صفحه های معین شده از قرآن کریم را کتابت نمودند. اجرای تواشیح و معرفی کتاب از بخش های دیگر این برنامه معنوی بود.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ