فهرست

باحضور نویسنده کتاب و جمعی از مسئولین؛

مراسم رونمایی از کتاب « پرواز بدون بال» در کتابخانه عمومی جعفرآباد برگزارشد

مظاهر سعیدی، نویسنده کتاب گفت: کتاب «پرواز بدون بال» دارای نکات اخلاقی و آموزنده برای اقشار مختلف بویژه دانش آموزان است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مراسم رونمایی از کتاب«پرواز بدون بال»  با حضور حجت الاسلام باقری، امام جمعه جعفرآباد؛ صالح عبدی، بخشدار جعفرآباد؛ یعقوب ندایی، رئیس اداره آموزش و پرورش جعفرآباد؛ مهدی عباسخانی، رئیس شورای اسلامی جعفرآباد؛ سرهنگ یاری، فرمانده نیروی انتظامی جعفرآباد؛ بهزاد سلامی ، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار، مظاهر سعیدی، نویسنده کتاب در محل کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری جعفرآباد برگزار شد.
پورممی،مسئول کتابخانه عمومی جعفرآباد در این مراسم  با اشاره اهمیت معرفی نویسندگان بومی اظهار داشت: این برنامه در راستای اجرای مصوبه انجمن کتابخانه عمومی شهر انجام می گیرد و سایر برنامه های فرهنگی به منظور حمایت از نویسندگان بومی شهرستان در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی حضور شخصیت های برجسته فرهنگی و نویسندگان بومی در کنار کودکان و سایر اعضای کتابخانه را دربرنامه های کتابخوانی موثر ارزیابی کرد و افزود: الگو پذیری دانش آموزان  و دانشجویان از این ظرفیت های فرهنگی موجب شکوفایی استعداد ها و ظرفیت های آنان می شود.
سعیدی، نویسنده کتاب نیز در این مراسم گفت: کتاب «پرواز بدون بال» داستانی کوتاه در مورد واقعیت های جامعه بشری است که در آن آمیزه ای از احساسات و عواطف انسانی بکار رفته و در نگارش آن از داستان های کتاب      «شازده کوچولو» الهام گرفته شده است.

 وی خاطر نشان کرد: این کتاب حاوی محتوایی آموزنده و دارای نکات اخلاقی می باشد و شخصیت اصلی داستان که یک معلم است سعی دارد تفکر و تخیل خلاقانه را در دانش آموزانش پرورش دهد.
 گفتنی است در ادامه مراسم با حضور مسئولین از این رونمایی شد و  با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش های فرهنگی این نویسنده  تجلیل به عمل آمد.
پایان  این مراسم نیز بازدید مسئولان از بخش های مختلف کتابخانه و همچنین از نمایشگاه کتاب که به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ترتیب یافته بود همراه شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ