فهرست

به منظور گرامی داشت هفته بسیج؛

نمایشگاه کتاب در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان نیر برگزار شد

همزمان با هفته بسیج نمایشگاه کتاب با محوریت دفاع مقدس ، بسیج و مسائل دینی در محل مصلی شهرستان نیر برگزار شد.

 


به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،  به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیر به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  نمایشگاه کتاب از منابع کتابخانه های عمومی در زمینه های مختلف از جمله  حوزه دین، حکومت داری اسلامی از منظر امام علی (ع)، خاطرات دوران دفاع مقدس و کتابهایی در زمینه بسیج و ... در محل مصلی شهرستان نیر برپا شد.
گفتنی است این نمایشگاه در دو قسمت خواهران و برادران در محل مصلی دایر شد و حجت الاسلام نعمتی؛ امام جمعه شهرستان؛  علیرضا حسینی؛ فرماندار؛ سرهنگ بهرو؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان؛ سرهنگ عبادی، فرمانده نیروی انتظامی؛ داوود مهدیپور، بخشدار؛ رسول زاده، رئیس دادگاه  و  همچنین اقشار مختلف از مردم نمازگزار شهرستان از این نمایشگاه بازدید کردند.
 در این نمایشگاه  همچنی کتاب: «نگاهی گذرا به بسیج و بسیجی» نوشته آیت الله محمد تقی مصباح یزدی توسط مسئول کتابخانه عمومی مرحوم امیرحسین فردی، سرکار خانم فاطمه الزهرا ندیری برای خواهران بسیجی و بازدید کنندگان از نمایشگاه معرفی شد. این کتاب مجموعه گفتارهای مرحوم آیت الله مصباح یزدی است که در مناسبت ها و موقعیت های گوناگون درباره بسیج و تفکر بسیجی ایراد شده است.
در این کتاب ضمن برشمردن ویژگی های قرآنی بسیج و بسیجی، رسالت این شجره طیبه را نیز برشمرده اند.
در پایان برنامه جمعی از بازدید کنندگان به عضویت کتابخانه ها پذیرفته شدند و همچنین خدمات امانت کتابخانه ای از کتب موجود در نمایشگاه به حاضرین ارائه شد .
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ