فهرست

با حضور فعالان فرهنگی شهرستان خلخال؛

آیین تجلیل از فعالان عرصه فرهنگی و کتابخوانی در شهرستان خلخال برگزار شد

آیین نکوداشت سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی با تجلیل از، نویسندگان و فرهیختگان و دوستداران کتاب و کتابخوانی در شهرستان خلخال برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، به نقل از مریم محمدی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال، آیین نکوداشت سی و یکمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور سید جواد یحیی زاده، فرماندار خلخال و مسئولان ادارات و همچنین فعالان فرهنگی در سالن 17 شهریور خلخال برگزار شد.

سید جواد یحیی زاده در سخنانی ضمن تبریک هفته کتاب، از زحمات کتابداران و مسئولین کتابخانه ها در خدمت رسانی به مردم و ترویج فرهنگ مطالعه تشکر نمود .
فرماندار خلخال ضمن مطلوب ارزیابی کردن فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی خلخال گفت:  باید با همکاری همه دستگاههای متولی سعی نماییم خلخال رابه جایگاه شایسته از نظر کتابخوانی و فعالیت های فرهنگی برسانیم .
 
دراین مراسم مریم محمدی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان  ضمن ارائه گزارش از فعالیت های کتابخانه های عمومی  در خلخال گفت: کوشش و تلاش ما، تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و گسترش سطح آگاهی عموم مردم به ویژه در  دانش آموزان و نسل جوان و نوجوان است.
وی تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت فرهنگی جامعه لازم است همه دست به دست هم تلاش کنیم تا آگاهی و دانش در سطح جامعه افزایش پیدا کند چرا که توسعه فرهنگی زیربنای توسعه کشور و جامعه است
در ادامه این برنامه که با شعرخوانی در مورد غزه ، اجرای تئاتر، سرود کتاب و سایر برنامه ها همراه بود از خادمان و مروجان کتاب و کتابخوانی شهرستان خلخال تجلیل بعمل آمد.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ