فهرست

گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شهرستان نیر؛

هفته کتاب، با محوریت توجه به دانش آموزان در نیر برگزار می‌شود

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیر گفت: کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان نیر برای تشریح خدمات کتابخانه‌ها در مدارس مناطق محروم روستا های دور دست حاضر می‌شوند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل؛زینب انجامی  رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیر در تشریح برنامه‌های هفته کتاب در این شهرستان اظهار داشت: اولین روز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با محوریت توجه به دانش آموزان آغاز شده و دانش‌آموزان مدرسه دکتر علی شریعتی با حضور در کتابخانه امیرحسین فردی نشست‌های جمع‌خوانی کتاب برگزار کردند.
وی افزود: بازدید عضو اولی‌ها از کتابخانه شمس تبریزی و اجرای مسابقات قصه‌گویی، شعرخوانی و ساخت کاردستی از دیگر فعالیت‌های اولین روز هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان نیر بود.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیر با بیان اینکه توجه به مدارس مناطق محروم و تامین کتاب‌های موردنیاز دانش‌آموزان این مناطق از اولویت‌های این مرکز در طول سال است گفت: کتابداران در طول هفته کتاب از مدارس روستاهای دوردست بازدید و خدمات کتابخانه‌ها را تشریح خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: کتابداران ما در اولین روز این هفته در مدرسه اباذر روستای قره‌تپه حاضر شده و با عضویت رایگان دانش‌آموزان و امانت سیار کتاب به آنان، هفته کتاب را گرامی داشتند.
انجامی بازنمایی تازه‌های کتاب در کتابخانه علامه امینی و اهدای چندین جلد کتاب توسط رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان به این کتابخانه را از دیگر برنامه‌های اولین روز هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار عنوان کرد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ