فهرست

در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس صادر شد؛

بیانیه اداره کل کتابخانه های عمومی استان در حمایت از غیرنظامیان بی دفاع غزه

کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان اردبیل در پی جنایات رژیم اشغال گر قدس برای لاپوشانی شکست مفتضحانه اش در عملیات غرورآفرین «طوفان الأقصی» و بمباران بیمارستان المعمدانی که به شهادت زنان و کودکان بی دفاع و صدها غیر نظامی منجر شد، بیانیه ای صادر و به تقبیح اقدامات غیر انسانی صهیونیست ها پرداختند.

کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان اردبیل در پی جنایات رژیم اشغال گر قدس برای لاپوشانی شکست مفتضحانه اش در عملیات غرورآفرین «طوفان الأقصی» و بمباران بیمارستان المعمدانی که به شهادت زنان و کودکان بی دفاع و صدها غیر نظامی منجر شد، بیانیه ای صادر و به تقبیح اقدامات غیر انسانی صهیونیست ها پرداختند که متن کامل آن به شرح زیر است:
بِسمِ  الله القَاصِمِ الجَبّارِین
وَ قالَ الَّذِینَ کَفَرُوا لِرُسُلِهِم لَنُخْرِجَنَّکُمْ مِن أَرْضِنا أَو لَتَعُودُنَّ فِی مِلَّتِنا فَأَوْحى‌ إِلَیْهِم رَبُّهُم لَنُهْلِکَنَّ الظَّالِمِینَ (ابراهیم: 13) .
کافران به پیامبرانشان گفتند: مسلماً ما شما را از سرزمین خود بیرون خواهیم کرد؛ مگر این که هم‌کیش ما شوید. پس پروردگارشان به آنان وحى کرد: ما قطعاً ستمکاران را نابود مى‌کنیم

 
 روزی که عملیات غرورآفرین جبهه مقاومت، موسوم به «طوفان الأقصی» گوشه ای از وعده الهی را نمایان ساخت و هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را درهم شکست، فوران غیظ، کین خواهی ددمنشانه و دست یازیدن به سبعیت بیشتر از جانب ایادی خون آشام آن، قابل تصور بود؛ اما گمان نمی رفت که سطح جنایت تا این اندازه فراتر رود و جلادان اشغالگر، با بمباران وحشیانه بیمارستان «المعمدانی» مرتکب اقدامی شوند که «جنایت آشکار علیه بشریت» و مبادرت به «نسل کُشی» کم ترین صفت آن باشد.
رژیم صهیونیستی با این جنایت، نهایت سفاکی و رذالت خود و در عین حال، بی اعتنایی کاملش به موازین  بین المللی را در سایة حمایت دولت های امپریالیستی هویدا کرد و روح همه بشردوستان عالم را جریحه دار ساخت.
تصاویر دردناک زنان و کودکان در خون غلتیده، مجروحان فاقد درمان و دارو و جمع کثیری از مردم بی پناه و خانه به دوش غزه، که به اقصی نقاط عالم مخابره می شود و مردم سراسر جهان را در بهت و بغض فرومی برد، اندک تأثیری بر وجدان خفته سردمداران این رژیم جعلی ندارد و دردا و دریغا که حامیان این رژیم بی  رسم و آیین هم چنان بر جانبداری خود از جانیان، پافشاری می کنند.
کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همراه و هم صدا با سایر اقشار و صنوف و عموم ملت حق طلب ایران اسلامی مراتب انزجار خود را از رخدادهای خونین و آمران و عاملان بی مروت آن اعلام داشته و دیگرباره بر پشتیبانی بی قید و شرط خود از جبهه مقاومت اذعان و تأکید می کنند.
رجای واثق داریم که در آینده نزدیک، طرح های شیطانی نظام سلطه و شبکه جهانی صهیونیسم در تحقق مقاصد پلیدشان، عقیم مانده و شعله های مقاومت و انتفاضه، ریشه جنایت کاران را در اندرون مرزهای خود و زیر گنبد آهنین دروغین شان خواهد سوزاند. از بن جان باورمندیم که در پرتو درخشان هدایت و راهبری ولیّ امر مسلمانان جهان، حضرت امام خامنه ای مدّ ظله العالی نشانه های فروپاشی رژیم صهیونیستی روز به روز نمایان تر شده و در نهایت این شجره خبیثه و غده سرطانی، ناگزیر به حیات خود در منطقه و جهان پایان خواهد داد و در صحیفة تاریخ فردا نشانی جز ننگ و نفرین از او برجای نخواهد ماند. وَسَیَعلَمُ الَّذینَ ظَلَموا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبونَ.

 
نسخه قابل چاپ