فهرست

با حضور برنامه کودکان عاشورایی ؛

نشست کتابخوان جاماندگان اربعین حسینی در کتابخانه عمومی جعفرآباد برگزار شد

امام جمعه جعفرآباد گفت: وجود محبت اهل بیت در دل جوانان و نوجوانان موجب گرایش آنان به برنامه های فرهنگی و مذهبی شده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، ویژه برنامه کودکان عاشواریی با حضور با حضور حجت الاسلام باقری ، امام جمعه جعفرآباد ؛ عبدی ، بخشدار جعفرآباد ؛ عباسخانی ، رئیس شورای اسلامی ؛ ندایی، رئیس اداره آموزش و پرورش و حجت الاسلام عادلی ، مسئول قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه زهرا (س) بیله سوار و جمعی از  اولیاءومربیان و اعضای کودک و نوجوان در بخش کودک کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفر آباد برگزار شد.
در ابتدای این مراسم فرهنگی و مذهبی حجت الاسلام باقری امام جمعه محترم شهر جعفرآباد هم ضمن ابراز خرسندی از حضور چشمگیر اعضای کودک و نوجوان در این برنامه گفت : وجود عشق و محبت حضرت سید الشهدا در دل این عزیزان باعث شده هرکدام به نحوی در برگزاری این برنامه معنوی و فرهنگی سهمی داشته باشند.
علی پور ممی، مسئول کتابخانه نیز طی سخنانی خاطر نشان کرد: برنامه های فرهنگی با محوریت معرفی کتاب  های عاشورایی و شعر خوانی و قصه گویی در خصوص حماسه عاشورا و ایام ماه محرم در این کتابخانه برگزار می شود.
این ویژه برنامه در قالب های متنوع فرهنگی شامل  معرفی کتاب و قصه گویی  شعر خوانی  نقاشی و عزاداری  با موضوع اربعین حسینی و با پختن حلوای نذری  برگزار شد.
در پایان مراسم به 30 نفر از اعضای فعال کتابخانه  هدیه ای  از طرف آموزش و پرورش و شورای اسلامی و کتابخانه عمومی اهدا گردید.
 
 
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ