فهرست

با مشارکت دستگاه های فرهنگی شهرستان گرمی؛

ویژه برنامه های فرهنگی با محوریت حجاب و عفاف در شهرستان گرمی برگزار شد

همزمان با هفته عفاف و حجاب و با مشارکت دستگاه های فرهنگی، ویژه برنامه های فرهنگی در شهرستان گرمی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،به مناسبت گرامیداشت دهه عفاف و حجاب  راهپیمایی و اجتماع بزرگ بانوان(مدافعان حریم خانواده) و نشست ها و ویژه برنامه های فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب و با مشارکت کتابخانه های عمومی، بسیج خواهران، حوزه علمیه بانوان و بانوان نیروی انتظامی  در شهرستان گرمی برگزار شد.
حجت الاسلام صفری امام جمعه شهرستان گرمی در این اجتماع گفت: کشف حجاب در قانون به عنوان جرم شناخته شده و با توجه به اینکه نیروی انتظامی ضابط قضایی است، باید با جرم مشهود برخورد کند.
برنامه های فرهنگی و اجتماعی متنوعی با محوریت عفاف و حجاب از جمله برگزاری کارگاه مشاوره فعال با موضوع مدافعان حریم خانواده در کتابخانه عمومی شهرستان گرمی برگزار شد.
در این کارگاه مریم عزتی مشاور نیروی انتظامی بانوان گفت: بي‌حجابي قابل تأييد نيست اما باید با شیوه های اصولی و منطقی این معضل اجتماعی را مدیریت کرد.
گفتنی است همزمان با هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوع فرهنگی برای اعضای کودک و نوجوان کتابخانه نیز برگزار شد که مهم ترین آنها معرفی کتاب،برپایی نمایشگاه کتاب، نشست کتابخوانی، قصه گویی و کلاس نقاشی با موضوع عفاف و حجاب بود. و همچنین نشست کتابخوانی و معرفی کتاب با حضور کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ