فهرست

اقدام ماندگار یک خانواده خیّر؛

اهدای کتاب به کتابخانه به نیت فرزند نوگذشته

یک خانواده خیّر به نیّت فرزند درگذشته شان، بیش از 450 نسخه کتاب به کتابخانه های شهرستان پارس آباد اهدا کردند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،امین پورمحمد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با اعلام این خبر اظهار داشت: درراستاي تجهيز وغني سازي منابع كتابخانه هاي عمومي شهرستان پارس آباد وبا پیگیری حمیدرضا نوروزی از فعالان فرهنگی شهرستان پارس آباد، 456 نسخه كتاب كودك ونوجوان به ارزش 310 ميليون ريال توسط یک خانواده اهل تبریز به كتابخانه هاي عمومي اين شهرستان اهدا شد.
حمید رضا نوروزی، فعال فرهنگی و خیّر فعال در حوزه های فرهنگی در این خصوص گفت: این خانواده تبریزی که کودک خردسال خود را در اثر سانحه تصادف از دسته داده اند به یاد آن مرحوم خردسال، این کتاب ها را که در رده سنی کودک ونوجوان می باشند به کتابخانه های مناطق محروم در شهرستان پارس آباد اهدا کردند.
گفتنی است: این فعال فرهنگي با حضور در سازمانها و موسسات و همچنین انجام تبلیغات در صفحه خود در پيام رسان هاي اجتماعي نسبت به جذب كتب اهدايي براي كتابخانه هاي روستايي ومحروم تلاش مي كند.
شایان ذکر است: اين خیّر در ماه گذشته نيز 1588 نسخه كتاب كمك درسي به ارزش 280میلیون ریال به كتابخانه هاي اين شهرستان اهدا نمود همچنین از شهرستان ساری نیز یک بسته حاوی 30جلد کتاب کودک و نوجوان به یکی از کتابخانه این شهرستان ارسال گردیده است که بیشتر این کتابها به کتابخانه های روستایی و محلات کم برخوردار اختصاص داده شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ