فهرست

با صدور پیامی صورت گرفت؛

اعلام حمایت فرماندار خلخال از برگزاری دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

سیدجواد یحیی زاده گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی گامی مهم در تحقق اهداف فرهنگی و ترویج معارف دینی و سیره ائمه معصومین (ع) است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال با صدور پیامی ازعموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم قال امیر المومنین علی علیه السلام : من تسلی بالکتب لم تفته سلوه.
 هرکس که با کتابها آرامش یابد راحتی و آسایش از او سلب نمی گردد. ( غررالحکم ص233)

خداوند را شاکریم که بار دیگر فرصتی دست داد تا با برگزاری «دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی» که جشنواره ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی عموم مردم با سیره رضوی است ارادت مردم به خاندان عصمت و طهارت بیش از پیش نمایان شود.
برگزاری جشنواره رضوی یکی از برنامه های مفید و کاربردی نهاد کتابخانه ها در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و نیز ترویج فرهنگ رضوی است این جشنواره با معرفی کتاب های مفید و موثر و همچنین تنوع در شیوه برگزاری مسابقه می تواند ارتباط بسیار خوبی با جامعه مخاطب به منظور شناخت ائمه معصومین (ع) برقرار کند .لذا اینجانب از مردم فرهنگ دوست و فرهیخته شهرستان اعم از کودکان ، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان که همواره در حوزه‌های فرهنگی و دینی پیشگام بوده و توجه ویژه‌ای بدان مبذول داشتند دعوت می نمایم با شرکت فعال در این حرکت موج آفرین و فرهنگی بسیار زیبا، گام بزرگی در ترویج کتابخوانی و گسترش فرهنگ ائمه اطهار(ع) بردارند.
امید است به یاری خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم السلام، و همکاری همه دستگاه ها و مشارکت مردم فرهیخته شهرستان ،گامی مهم در تحقق اهداف فرهنگی و ترویج معارف دینی و سیره معصومین علیهم السلام برداشته شود.
 
نسخه قابل چاپ