فهرست

در ایام ماه مبارک رمضان؛

ویژه برنامه قرآنی« رمضان با شهدا» در شهرستان خلخال برگزار شد

امام جمعه خلخال گفت: تعالیم قرآن بشریت را به سرمنزل نجات و سعادت رهنمون می سازد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، ویژه برنامه قرآنی « رمضان با شهدا» با حضور حجت الاسلام اسدی، امام جمعه شهرستان خلخال و با مشارکت دستگاه های فرهنگی در محل کتابخانه عمومی مشارکتی شهید لاجوردی زندان خلخال برگزار شد.
در این برنامه جمعی از قاریان برجسته قرآنی با تلاوت قرآن و اهدای ثواب آن به ارواح طیبه ۵۲۳ شهید والامقام شهرستان خلخال مشارکت داشتند. 
امام جمعه خلخال در این مراسم طی سخنانی قرآن را سرمشق مومنان الهی در زندگی دانست و گفت: تعالیم قرآن بشریت را به سرمنزل نجات و سعادت رهنمون می سازد.
در پایان این مراسم از مددجویان فعال در برگزاری محافل قرآنی در طول ماه مبارک رمضان در ندامتگاه خلخال با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.
در برنامه دیگری که با مشارکت جمعی از نهاد فرهنگی در شهرستان خلخال برگزار شد مسائل روز اجتماعی از جمله حجاب و مسائل منطقه ای با حضور فرماندهی سیاسی و فرهنگی سپاه منطقه و نمایندگان ادارات و جمعی از اعضای کتابخانه در محل کتابخانه عمومی سید عبدالرحیم خلخالی و تلاوت قرآن توسط سه از قاریان برجسته برگزار شد.
سرهنگ صدیقی معاون سیاسی سپاه خلخال دراین نشست طی سخنانی اظهار داشت: بهترین راه برای شناخت و تحلیل  مسایل سیاسی سخنرانی های رهبری است و در طول تاریخ پر برکت انقلاب به لطف خدا و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری، تمامی تهدید هایی که از جانب دشمنان  نسبت به این کشور انجام شده به فرصت تبدیل گردیده است .
 در ادامه این نشست محمدی رئیس کتابخانه های خلخال به معرفی اجمالی جشنواره رضوی پرداخت و بخش های مختلف این جشنواره را تشریح کرد و بروشورهای معرفی این جشنواره ملی کتابخوانی در بین اعضای شرکت کننده در مراسم توزیع شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ