فهرست

با هدف توسعه تعاملات فرهنگی؛

بازدید مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از فرهنگسرا های شهرداری

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: با مشارکت سازمان ها و موسسات خصوصی و دولتی 17 باب کتابخانه مشارکتی در استان اردبیل فعالیت می کنند.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضا قلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه معاون و کارشناسان اداره توسعه کتابخانه و مشارکتها و خیرین و اباصلت ابراهیمی، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با حضور در فرهنگسرا های چالدران؛ شهید اصلانیان؛ انقلاب و فجر از این مجموعه های فرهنگی بازدید کرد.
وی در جریان این بازدید با بیان اینکه در حال حاضر 17 باب کتابخانه مشارکتی با همکاری نهاد های دولتی و موسسات عمومی در استان اردبیل فعال هستند اظهار داشت : در راستای دسترسی کتاب برای اقشار مختلف مردم  با بهره گیری از ظرفیت نها های مختلف، توسعه کتابخانه های عمومی و مشارکتی در دستور کار قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل سه با کتابخانه در فرهنگسرا های سوم خرداد، فجر، انقلاب اسلامی در حال فعالیت هستند و در صورتی که اقدامات مورد نیاز در فرهنگسرا های چالدران و شهید اصلانیان صورت گیرد در این مراکز نیز کتابخانه مشارکتی راه اندازی خواهد شد.  
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ