فهرست

با مشارکت خیرین شهرستان کوثر؛

اهدای بیش از730جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی

درجریان برگزاری پویش «اهدای کتاب، اهدای دانایی» بیش از 730 جلد کتاب همت خیران و کتاب دوستان به کتابخانه‌های عمومی شهرستان اهدا شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، معصومه مصطفائی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر، با اعلام این خبر اظهار داشت: درجریان برگزاری پویش «اهدای کتاب، اهدای دانایی» بیش از 730 جلد کتاب همت خیر  کتابدوست و مساعدت مطلب صادقلو؛ رئیس انجمن و فرماندار محترم شهرستان کوثر به اداره کتابخانه‌های عموم شهرستان اهدا شد.
وی با بیان اینکه این وقف‌ها با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه اهدا شد، گفت: کتاب‌های وقف شده در موضوعات مختلف رواشناسی، توسعه فردی، مدیریت، ادبیات و رمان... هستند.و با ارزش ریالی بیش از 500       میلیون ریال می باشد که این کتاب‌ها پس از بررسی های کارشناسی، آماده‌سازی و درکتابخانه‌های عمومی شهرستان توزیع و در دسترس عموم قرار خواهند گرفت.
مصطفائی بیان کرد: در سال 1401، در جریان برگزاری پویش «اهدای كتاب، اهدای دانایی» نیز بیش از 2500 جلد کتاب به همت عموم مردم به کتابخانه‌های عمومی این استان وقف شده است.
وی خاطر نشان کرد: این پویش به همت اداره کتابخانه های عمومی و  با همکاری شورای سیاست گذاری ائمه جمعه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری  همزمان با دهه وقف  و با هدف ترویج فرهنگ و اشاعه سنت حسنه وقف کتاب و غنی‌سازی منابع کتابخانه‌های اجرا شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ