فهرست

با محوریت معرفی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛

غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر در راهپیمایی روز قدس برپا شد

مردم انقلابی شهرستان کوثر با حضور در غرفه اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان که در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس برپا شد، از برنامه‌های این غرفه استقبال کردند.

 


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، به نقل از رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر همزمان با روز جهانی قدس؛ کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان علاوه بر با برپایی غرفه‌ در مسیر راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس واقع  در  مصلای شهرستان و شرکت در راهپیمایی برای اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین به ترویج فرهنگ رضوی و معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.
این غرفه دارای بخش های مختلف شامل معرفی منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، معرفی کتابخانه ها و فعالیتهای آنها، عضویت رایگان و بخش کودک بود که مورد استقبال بی نظیر مسئولان، مردم و شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس قرار گرفت.
مردم با حضور در این غرفه ها ضمن دریافت اقلام تبلیغاتی معرفی منابع دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و معرفی کتابخانه‌های عمومی شهرستان علاوه بر عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی، ضمن آشنایی با فعالیت کتابخانه های عمومی شهرستان در جشنواره کتابخوانی رضوی نیز شرکت کردند.
ایستگاه نقاشی کودک و نوجوان بخش دیگری بود که به همت اداره شهرستان در این غرفه راه اندازی شد که با فراهم شدن شرایط لازم برای حضور کودکان و نوجوانان در غرفه اداره‌ شهرستان در این روز، نشست‌های معرفی و قصه‌گویی منابع جشنواره کتابخوانی رضوی نیز برگزار  و کودکان پس از شنیدن داستان‌های کتاب به ترسیم آموخته ذهنی خود از قصه پرداخته و به این شیوه در مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی شرکت کردند.
 
 
 
                                                       
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ