فهرست

همزمان با ماه مبارک رمضان؛

برگزاری مراسم جز‌ء خوانی قران کریم در کتابخانه عمومی ولایت فیروز

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر گفت: ایجاد فضای معنوی و ترویج معارف قرآنی از اهداف برگزاری این نشست قرآنی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، نشست جزء خوانی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان با حضور بانوان و زنان خانه دار در کتابخانه عمومی ولایت بخش فیروز از توابع شهرستان کوثر برگزار می شود.
معصومه مصطفایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر در گفتگو با روابط عمومی اداره کل با اعلام این خبر اظهار داشت: این نشست قرآنی در راستای ترویج معارف قرآنی وبا هدف جذب قشر های مختلف برای حضور در کتابخانه ها و اجرای برنامه های مختلف با محوریت کتابخانه های عمومی، برگزار می شود.
وی گفت:: برگزاری محافل جزء خوانی به ایجاد فضای قرآنی در کتابخانه و همچنین ترویج ابعاد دینی، اعقتادی و معنوی محیط کتابخانه کمک شایانی می نماید. در همین راستا محفل جزء خوانی قرآن کریم از ابتدای ماه مبارک رمضان در محل کتابخانه ولایت فیروز هر روز در ساعت 11 صبح برگزار می شود.
مصطفائی خاطرنشان کرد: در پایان مراسم معنوی جزء خوانی قرآن، یکی از کتاب های مربوط به جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت روزانه برای شرکت کنندگان این مراسم معرفی و از اعضای کتابخانه برای شرکت در مسابقه کتابخوانی این جشنواره دعوت می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ