فهرست

با هدف حمایت از کسب و کار های کوچک؛

نمایشگاه دو روزه‌ی صنایع دستی و تولیدات خانگی در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد

در راستای دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک، نمایشگاه دو روزه‌ی عرضه محصولات و صنایع خانگی و کسب و کار های کوچک در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، نمایشگاه دوروزه‌ی عرضه محصولات و صنایع خانگی با هدف حمایت از تولید و کسب و کار و اجتماع سازی برای  حمایت از تولیدات خانگی و کسب و کار های کوچک، از روز شنبه 20 اسفندماه لغایت 22 اسفند ماه با حضور فعالان عرصه تولید و مشاغل خانگی در محل کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.

شرکت کنندکان در این نمایشگاه آثار و تولیدات خود را حوزه های مختلف از جمله محصولات لبنی و دامی، محصولات کشاورزی، صنایع دستی، محصولات غذایی،گلیم بافی و فرش‌بافی و سایر اقلام تولیدی و هنر های دستی به نمایش گذاشتند.


گفتنی است در راستای تسهیل گری برای کسب و کار با استفاده از ظرفیت کتابخانه های عمومی بویژه در کتابخانه های روستایی اجرای این طرح در کتابخانه های عمومی استان شروع شده و از سال آینده در تمامی کتابخانه های عمومی استان با بهره گیری از ظرفیت متقابل کسب و کار های خانگی و کتابخانه های عمومی مورد توجه قرار خواهد گرفت.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ