فهرست

به منظور برنامه ریزی برای تکمیل کتابخانه مرکزی شهرستان پارس آباد؛

نشست سه جانبه مدیران کل راه و شهرسازی، کتابخانه های عمومی و فرماندار پارس آباد برگزار شد

فرماندار پارس آباد گفت: امسال بالغ بر 50 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای به کتابخانه مرکزی پارس آباد اختصاص یافته است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، نشست سه جانبه مدیران کل کتابخانه های عمومی و راه و شهرسازی استان و فرماندار شهرستان پارس آباد در محل اداره کل راه و شهرسازی با هدف برنامه ریزی به منظور تکمیل پروزه کتابخاه مرکزی پارس آباد برگزار شد.
پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست با بیان اینکه این پروژه فرهنگی در سال 86 سال کلنگ زنی شده و تا کنون 35 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اظهار داشت: کتابخانه مرکزی پارس آباد با مساحتی بالغ بر 2500 متر مربع در مرکز شهر پارس آباد واقع شده و به جهت طولانی شدن احداث پروژه، به یکی از مطالبات اصلی مردم تبدیل شده است.
جهان بین فرماندار شهرستان پارس آباد نیزدر این جلسه با بیان اینکه امسال از محل اعتبارات تملک دارئی های سرمایه ای استان 50 میلیارد ریال برای این پروژه اختصاص یافته است خاطرنشان کرد: از اعتبارات امسال 17 میلیارد ریال جذب و هزینه شده است و امیدواریم مابقی این اعتبارات نیز اختصاص یابد.
محبوب حیدری، مدیر کل راه و شهرسازی با بیان اینکه اجرای این پروژه فرهنگی به اداره کل راه و شهرسازی محول شده است تصریح کرد: متاسفانه در سال های گذشته اعتبار قابل توجهی برای این پروژه اختصاص نیافته است و از سال گذشته مراحل احداث کتابخانه مرکزی پارس آباد شروع شده به طوری که در سال گذشته 7 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه شده و امسال نیز تاکنون 17 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی خاطرنشان کرد: تکمیل این پروژه نیازمند اعتباری بالغ بر 160 میلیارد ریال است که امیدواریم با حمایت های مسئولین استانی و شهرستانی این پروژه فرهنگی به نتیجه برسد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ