فهرست

همزمان با راهپیمایی یوم الله 22 بهمن؛

استقبال دوستداران کتاب از غرفه کتابخانه های در مسیر راهپیمایی 22 بهمن شهرستان کوثر

به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر ویژه برنامه های فرهنگی ، نقاشی ، عضویت رایگان و ارائه محصولات فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن ّبرگزار شد.

                                                          
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، معصومه مصطفائی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر با اعلام این خبر اظهار داشت: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر همزمان با راهپیمایی یوم الله۲۲بهمن با برپایی غرفه کودک،کتاب و نقاشی با ارائه محصولات فرهنگی، اجرای طرح عضویت رایگان ویژه دهه مبارک فجر، مشاوره به علاقمندان کتاب و کتابخوانی، معرفی خدمات کتابخانه های عمومی، فعالیت نقاشی و رنگ آمیزی کودکان و اطلاع رسانی فعالیت های کتابخانه‌های عمومی را برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی اجرا کرد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر گفت: کارکنان و کتابداران  کتابخانه های عمومی شهرستان همپای مردم ایران در این امر مهم شرکت کردند، تا چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را با هم جشن بگیریم.
معصومه مصطفائی با اشاره به برپایی غرفه کودک، کتاب و نقاشی در مسیر راهپیمایی گفت: این غرفه با تلاش کارکنان ستاد، کتابداران کتابخانه‌های شهری، با هدف ترغیب کودکان به شرکت در این جشن انقلابی و داشتن خاطره ای خوش از این روز برپا شد.
او استقبال کودکان از این غرفه را چشمگیر دانست و گفت: با تلاش همکاران و کتابداران اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، توانستیم نقش کوچکی در برگزاری پرشور راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه داشته باشیم.
 
 
 
 
                                                                
 
 
 


 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ