فهرست

در چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی؛

نمایشگاه کتاب با عنوان«فجر پیروزی» در شهرستان کوثر برگزار شد

با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوثر، نمایشگاه کتاب به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر در راستای سیاست ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، معرفی کتاب خوب و قابل دسترس کردن آن برای قشرهای مختلف مردم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، نمایشگاه کتاب را در محل مصلی شهرستان کوثر دایر کرد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی با بیان اینکه کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه شامل موضوعات مختلفی همچون: تاریخ انقلاب، جغرافیا، علمی، فرهنگی، هنری، روانشناسی، کودک، آموزشی و مذهبی است، اضافه کرد: عناوین کتاب‌های این نمایشگاه ویژه رده‌های سنی مختلف است.
مصطفایی افزود: همزمان با برگزاری این نمایشگاه کتابداران توضیحاتی درباره فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه‌ها، عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکردی به مراجعان ارائه داده و به پرسش های آن ها در مورد انواع خدمات کتابخانه های عمومی پاسخ دادند.
وی با اشاره به توسعه خدمات کتابخانه های عمومی در سال های اخیر عنوان کرد: امروزه کتابخانه ها همگام با سایر پیشرفت های علمی و تکنولوژیکی خدمات خود را تنوع و تحول بخشیده اند.

 معصومه مصطفایی برگزاری مسابقه مکتوب کتابخوانی از متن«بیانیه گام دوم انقلاب»،نقاشی با عنوان «خانواده من در راهپیمایی 22 بهمن» ویژه گروه سنی کودکان زیر 12 سال، خلاصه نویسی از آخرین کتابی که خواند اید ویژه گروه سنی نوجوان در سطح کتابخانه های عمومی را از دیگر برنامه های انجام شده در این ایام ذکر کرد.
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ