فهرست

همبستگی مسئولین انتظامی و خانواده هایشان با کتاب؛

یک روز کتاب و کتابخوانی با فرزندان و همسران کادر نیروی انتظامی در شهرستان بیله سوار

فرمانده انتظامی شهرستان بیله سوار گفت: دشمنان از دست یابی ایران اسلامی به علوم و فنون نوین در هراس هستند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه ی فجر، فرزندان و همسران کادر نیروی انتظامی با حضور در کتابخانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن بازدید از یادمان آن شهید مقاومت در ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی شرکت کردند.
       سرهنگ فیروز محمودی فرماندهی انتظامی شهرستان بیله سوار در این مراسم با اشاره به لزوم حرکت های جهادی در جهت تحقق آرمان های امام و انقلاب اظهار داشت: نظام اسلامی در مسیر رشد، توسعه و پیشرفت قرار گرفته و دشمنان این نظام الهی برای کند کردن حرکت و پیشرفت ایران اسلامی از اجرای انواع توطئه ها علیه ایران اسلامی دریغ نمی کنند.
وی به توطئه های اخیر دشمنان برای اختلاف افکنی و آشوب در میان ملت اشاره کرد و افزود: متاسفانه بعضی از عناصر داخلی نیز از روی غلفت در دام دشمنان گرفتار شدند.
فرماندهی انتظامی شهرستان بیله سوار به مخاطرات تبلیغات مسموم کانال های مجازی و شبکه های تلویزیونی معاند در خارج از کشور اشاره کرد و افزود: مدیریت صحیح از سوی خانواده ها و ارائه آموزش های کافی در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی به فرزندان، راه حل بسیاری از مشکلات خواهد بود.
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان بیله سوار نیز در این مراسم توجه به ارتقای آگاهی در فرزندان را از ضرورت های مهم در جامعه امروز دانست و گفت: فعالیت های ریز و درشت کودکان و خردسالان دارای پیامهای اخلاقی ویژه ای است که توجه آنان و ترویج گفتمان دینی و الگوپذیری از ائمه معصومین و بکار بستن سیره زندگانی آنان، موجب کاهش معضلات اجتماعی و فرهنگی خواهد شد.
    گفتنی است در ادامه این نشست، آموزش اوریگامی، بلند خوانی و اجرای نمایش عروسکی از طرف همکاران کتابدار برای میهمانان حاضر اجرا گردید و در پایان این برنامه، مسابقه کتابخوانی،اهدای بسته های فرهنگی به خانواده ها و بازدید از یادمان سردار سلیمانی برگزار شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ