فهرست

همزمان با دهه بصیرت؛

برگزاری نشست های فرهنگی و کتابخوانی در شهرستان گرمی

ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی همزمان با ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی در کتابخانه های عمومی شهرستان گرمی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، به مناسبت گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت، نشست کتابخوان و محفل ادبی با حضور ابراهیم مجیدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمی و جمعی از اساتید و شعرا و هنرمندان برگزار شد. در این نشست کتاب « این مرد پایان ندارد» توسط میهن بهروز، رئیس اداره  کتابخانه عمومی های عمومی شهرستان گرمی معرفی شد.
در ادامه این نشست فرهنگیدر این نشست که عصر روز چهارشنبه دوازهم دیماه برگزار شد، 20نفر از شاعران شهرستان از جمله آقایان نادر پناهی، احمد فرید، محمد ندایی و موسی جهانی شعرخوانی کردند..
همچنین به این مناسب در طول هفته برنامه های متنوع فرهنگی ازجمله :نشست کتابخوان و معرفی کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» توسط مسئول کتابخانه شهید عزیزپور گرمی و کتاب «سلیمانی عزیز» توسط فاطمه ایمان پور عضو فعال و دانشجوی حوزه علمیه خواهران در سالن حوزه علمیه خواهران معرفی شد.


گفتنی است: حضور در مدرسه دخترانه ابتدایی تربیت برای آشنایی دانش آموزان با کتابخانه و معرفی ؛ برگزاری ایستگاه نقاشی؛ نشست کتاب خوان و معرفی کتاب های «هزار جان گرامی وحاج قاسم سلام»  وبازدید علمی پایگاه نرگس از کتابخانه و برگزاری نمایشگاه کتاب از منابع کتابخانه ای با محوریت شهید سلیمانی از برنامه های برگزار شده در این ایام بود.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ