فهرست

همزمان با دهه بصیرت و سومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی؛

بیش از 20عنوان برنامه فرهنگی،ترویجی و کتاب محور توسط کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوثر برگزار شد

سرمربی حلقه‌های تربیتی عنوان کرد: با شهادت سردار سلیمانی مقابله با استکبار جهانی شتاب گرفته و پایه های انقلاب اسلامی نیز مستحکم‌تر می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، به مناسبت گرامیداشت سومین سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت، نشست بصیرتی و جهاد تبیین ویژه بانوان با حضور مدینه علی اکبری، سرمربی حلقه‌تربیتی صالحین؛ مینا ساعدی، مسئول پایگاه بسیج حضرت صدیقه(س)؛ سحر کوهساری،کارشناس امور فرهنگی اداره ورزش و جوانان؛ معصومه مصطفائی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و با مشارکت دهیاری روستا و اداره ورزش و جوانان در کتابخانه شهید سبزعلیپور روستای زرج آباد برگزار شد.
در ابتدای برنامه مدینه اکبری،سرمربی حلقه های صالحین با اشاره به ضرورت ارتقای بصیرت عمومی با توجه به شرایط فعلی جامعه گفت؛ دشمنان اسلام و ایران با هر بهانه ای قصد ضربه زدن به نظام را دارند و ما با نگاه بصیرتی با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث جهاد تبیین و عدالت محوری بایستی در راستای حفظ نظام و دفاع از ارزشهای آن در حد توان بکوشیم.
این مقام مسئول شهرستانی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی، سردار حامل نشان ذولفقار ولایت را تقدیم راهی کرد که با خون هزاران جوان امت آبیاری شده بود تا با بخشش این سردار، راه هزاران سلیمانی دیگر در مقابله با استکبار جهانی هموارتر و پایه های انقلاب اسلامی و سپاه قدس نیز مستحکم‌تر شود.
گفتنی است در ادامه این برنامه؛ اجرای سرود سلام فرمانده،ایستگاه نقاشی با عنوان"سردار عزیز"،مسابقه دلنوشته با عنوان"سه سال فراق"،شعر خوانی از کتاب سرباز نامه،خوانش وصیت نامه شهید سلیمانی و معرفی منبع مرتبط با دهه بصیرت و شهید سلیمانی توسط مسئول کتابخانه اجرا شد.
معصومه مصطفائی نیز طی سخنانی اظهار داشت:مسابقه مکتوب کتابخوانی از کتاب"من قاسم سلیمانی هستم،سرباز ولایت" اثر ناصر کاوه،مسابقه نقاشی و دلنوشته،مسابقه خوانش کتاب با موضوع قاسم سلیمانی،نشست جمع خوانی،نشست کتابخوان، بازنمایی کتاب از منابع کتابخانه‌ای،نشست قصه گویی و ختم دسته جمعی قران کریم از مهمترین برنامه های سالگرد شهادت سردار سلیمانی در شهرستان است. 
 
 
 


 

 
 


 

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ