فهرست

به پاس ارائه خدمات کتابخانه ای به معلولین؛

اهدای لوح تقدیر مدیرکل بهزیستی استان به مدیرکل کتابخانه های عمومی

مدیرکل بهزیستی استان با اهدای لوح تقدیر از خدمات کتابخانه های عمومی به معلولان قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، حامد رضایی، مدیرکل بهزیستی استان به همراه جمعی از معاونین خود با حضور در اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن دیدار با پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، به پاس ارائه خدمات به قشرهای خاص بویژه معلولان، با اهدای لوح از خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی قدردانی کرد.
در بخش هایی از این لوح آمده است: به مناسبت بزرگداشت 12 آذر مصادف با روز جهانی معلولین، برخود فرض می دانیم به پاس مساعی گوهربار سرکار عالی در عرصه خیرخواهی و خدمت به جامعه معلولین استان، از تلاش های بی منت و ارزشمند شما در راستای افزایش توانمندی و شکوفایی استعداد های این عزیزان تقدیر و تشکر نمائیم.

 
گفتنی است بخش ناشنوایان کتابخانه مرکزی اردبیل به جهت برگزاری کلاس های گفتار درمانی و همچنین کلاس های آموزشی ویژه ناشنوایان و جذب این قشر و خانواده های آنان به کتاب و کتابخوانی و ارائه سایر خدمات در حوزه فرهنگی و کتابخوانی به عنوان بخش برگزیده و منتخب کشوری در سی امین هفته کتاب و کتابخوانی مورد تجلیل قرار گرفت.
بخش نابینان کتابخانه مرکزی اردبیل نیز در جهت ارائه خدمات مطلوب فرهنگی به نابینایان استان با جذب اقشار مختلف نسبت به تهیه و آماده سازی فایل های صوتی از کتاب ها در سال های اخیر اقدام کرده و این کتاب های صوتی را بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی در اختیار نابینایان سطح استان قرار می دهد.
گفتنی است در بازدید اخیر استاندارو رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مبلغ 5 میلیارد ریال جهت تهیه دستگاه پرینتر و اسکنر ویژه روشندلان اختصاص یافت و این دستگاه طی هفته گذشته از شرکت «دانش بنیان ثریا سفیر سپاهان» خریداری و در اختیار این بخش قرار گرفت.
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ