فهرست

در پنجمین روز از هفته کتاب؛

مدیرکل کتابخانه های عمومی مهمان شهرستان های شمالی استان

در پنجمین روز از هفته کتاب، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با کتابداران شهرستان های شمالی استان دیدار و در برنامه های هفته کتاب شرکت کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با حضور در شهرستان های گرمی، بیله سوار، پارس آباد و اصلاندوز ضمن دیدار با کتابداران در برنامه های فرهنگی و کتابخوانی که در کتابخانه های این شهرستان برگزار شده بود شرکت کرد.
پروانه رضا قلیزاده در شهرستان گرمی با اهدای شاخه گل به کتابداران شهرستان گرمی و تبریک سی امین هفته کتاب و کتابخوانی در جریان برنامه های هفته کتاب این شهرستان قرار گرفت.

وی همچنین در مسیر سفر خود به شهرستان های شمالی استان با حضور در کتابخانه عمومی علامه محمد تقی جعفری جعفرآباد با کتابداران این کتابخانه دیدار و هفته کتاب را به کتابداران این کتابخانه تبریک گفت.

رضاقلیزاده همچنین با حضور در شهرستان پارس آباد ضمن دیدار با کتابداران از نمایشگاه نقاشی و هنر های دستی با عنوان « هنر و کتاب» که با موضوع کتاب و کتابخوانی با حضور هنرمندان، شاعران و خوش نویسان  در کتابخانه شهید رجائی برگزارشده بود بازدید کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین با حضور در شهرستان اصلاندوز در همایش فرشته های قصه گو سخنرانی کرد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ