فهرست

در سومین روز از هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

بازدید معاون عمرانی استاندار اردبیل از پروژه سالن آمفی تئاترکتابخانه مرکزی اردبیل

معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: بیش از 50 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی اردبیل اختصاص یافته است.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در سومین روز از سی‌امین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، سیدکما الدین میرجعفریان، معاون عمرانی استاندار اردبیل به همراه حسن محمدی ادیب، مدیرکل نوسازی مدارس استان و پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل ضمن بازدید از پروژه سالن آمفی تئاتر کتابخانه مرکزی اردبیل با حضور در بخش های مختلف کتابخانه مرکزی، فرا رسیدن سی‌امین دوره هفته کتاب کتابخوانی و کتابدار را به کتابدران این کتابخانه تبریک گفتند.
معاون عمرانی استانداری اردبیل با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه فرهنگی بیش از 50 میلیارد ریال اختصاص یافته است اظهار داشت: با عنایت به اینکه اداره کل نوسازی مدارس استان به جهت اجرای پروژه های فرهنگی در مدارس دارای توانمندی فنی و اجرایی می باشد لذا تکمیل این پروژه توسط نوسازی مدارس انجام خواهد شد.
میرجعفریان خاطر نشان کرد: در تکمیل این پروژه فرهنگی که در یکی از بهترین مناطق شهری قرار گرفته است از بهترین مواد و مصالح و تجهیزات استفاده خواهد شد و بنا بر برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
پروانه رضاقلیزاده مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز با اشاره به تاخیر 13 ساله در تکمیل این بنای فرهنگی خواستار تخصص کامل اعتبار مورد نظر و اقدام به موقع سازمان نوسازی مدارس برای تکمیل این پروژه شد.
حسن محمدی ادیب، مدیرکل نوسازی مدارس استان نیز طی سخنانی از انجام اقدامات و تمهیدات لازم به منظور خرید تجهیزات مورد نیاز خبر داد و خاطر نشان کرد: این سالن اجتماعات با بهره گیری از مصالح با کیفیت تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ