فهرست

همزمان با سی امین دوره هفته کتاب؛

عطر افشانی گلزار شهدا/ دیدار جمعی از کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال با امام جمعه خلخال/ بازدید فرماندار خلخال از کتابخانه شهید آشوری زاده

در اولین روز از هفته کتاب مراسم عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با امام جمعه خلخال و بازدید فرماندار شهرستان خلخال از کتابخانه عمومی در شهرستان خلخال برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در اولین روز از سی امین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار مراسم عطرافشانی و غبار روبی گلزار شده به همت جمعی از کتابداران و اعضای  کتابخانه عمومی شهید شاهرخ قلیزاده، روستای لمبر؛ کتابخانه عمومی روستای شال  و جمعی از کارکنان کتابخانه های عمومی در شهر خلخال برگزار شد.


گفتنی است سيد جواد يحيي زاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال نیز همزمان با اولین روز از هفته کتاب ضمن بازدید از کتابخانه عمومی شهید آشوری زاده این شهرستان، با کتابداران دیدار و فرا رسیدم سی امین دوره هفته کتاب و کتابخوانی را به تلاشگران این حوزه و کتابداران شهرستان تبریک گفت.
فرماندار خلخال ضمن اظهار رضايت از عملكرد کتابخانه های عمومی گفت: در اهميت كتاب همين بس كه خداوندآيه هاي رحمت خود را در كتابي ارزشمند ودر قالب معجزه اي راهگشا به نام قرآن بر نبي اكرم نازل كرده است كه قرنهاست نجاتبخش انسانهاست ودر تمامي دوره ها واعصار، مطالب آن كه بيانات خداوند متعال است، چون چراغي فروزان روشني بخش راه ماست.
سید جواد یحیی زاده در ادامه در جريان مسايل ومشكلات کتابخانه های عمومی قرار گرفت وبر تسريع در احداث ساختمان جديد اداره كتابخانه هاي شهرستان تاكيدكرد.
در ادامه این روز، جمعی از کتابداران شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه خلخال، با ایشان دیدار گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی در حوزه های فرهنگی و خدمات کتابخانه ای ارائه کردند.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ