فهرست

با تجلیل از فعالان بخش روشندلان؛

مراسم روزجهانی عصای سفید در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد

همزمان با گرامیداشت روز عصای سفید از نابینایان فعال در عرصع کتاب و کتابخوانی تجلیل شد.

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، ویژه برنامه روز جهانی عصای سفید با تجلیل از اعضای فعال بخش نابینایان  و کم بینایان کتابخانه مرکزی اربیل با حضور پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ علی مهدوی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردبیل؛ یوسف ممی زاده،کارشناس اموراجتماعی استانداری ؛ محمد ایمانی، رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی و جمعی از فعالان این حوزه در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل ضمن تبریک این روز بزرگ به جامعه نابینایان استان اردبیل گفت: تمامی تلاشهای صورت گرفته در بخش نابینایان کتابخانه مرکزی،  کمترین کاری است که در حق این عزیزان انجام شده و با افزایش فعالیتهای این بخش امیدواریم در آینده، نظر رضایت این بزرگواران را جلب کنیم.
 
مهدوی رییس محترم بهزیستی استان ضمن گرامیداشت این روز و تبریک به نابینایان و کم بینایان عزیز و تقدیر ویژه از زحمات کتابدار بخش نابینایان کتابخانه مرکزی اردبیل اظهار داشت: اگر ساعت ها در مورد استعداد و توانایی های این بزرگواران سخن بگویم باز هم کم است، بزرگوارانی که با حضور در عرصه های مختلف ثابت کردند که معلولیت بینایی، محدودیت نیست.
ممی زاده از دفتر امور اجتماعی استانداری ضمن حضور در برنامه و تبریک روز جهانی عصای سفید خاطر نشان کرد: تلاش خواهیم کرد مشکلات  موجود در تمامی بخش های فرهنگی و هنری استان در رابطه با نابینایان روز به روز کاهش یافته و موجبات موفقیت این عزیزان را فراهم گردد.
ایمانی رییس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نابینایان روشندلانی هستند که به ما می آموزند آنچه ملاک اصلی موفقیت است اراده و تلاش است، آنان به ما می آموزند که چگونه در برابر مشکلات بزرگ و کوچک زندگی بایستیم و به قله پرافتخار موفقیت فکر کنیم.
در پایان این مراسم از اعضای فعال بخش نابینایان تجلیل به عمل آمد.
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ