فهرست

همزمان با گرامیداشت هفته وحدت؛

برگزاری نمایشگاه محصولات فرهنگی وکتاب در حاشیه نماز جمعه شهرستان نمین

همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام و امام صادق (ع) نمایشگاه فرهنگی با محوریت کتاب در حاشیه نماز جمعه شهرستان نمین برگزار شد.

         به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان  با میلاد پیامبر اکرم (ص) وامام جعفر صادق (ع) و در حاشیه برگزاری نماز جمعه شهرستان نمین، به همت اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، نمایشگاه فرهنگی با محوریت کتاب در محل مصلی شهرستان نمین برگزار شد.
مهین سلامتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با اعلام این خبر اظهار داشت: غرفه محصولات فرهنگی و باز نمایی آثار  مکتوب  با موضوع "پیامبر مهربانی "  ومعرفی خدمات کتابخانه های عمومی به نمازگزان وعموم مردم شهر نمین برگزار شد.
وی خاطر نشان کرد:  نماز جمعه  این هفته  شهرستان با حضور اهالی سنت عنبران وامام جمعه  این شهر به منظور نشان دادن وحدت وهم دلی  شیعه وسنی در   نمین برگزار گردید.
مهین سلامتی  رئیس اداره  کتابخانه های عمومی شهرستان نمین در مورد برگزاری این فعالیت فرهنگی بیان داشت:  امروزه  وحدت شیعه وسنی در شهرستان نمین بیش از هرزمان دیگری محکمتر بوده و اداره کتابخانه ها جهت استفاده از این ظرفیت و در جهت تحکیم این رابطه در شهرستان قدمهای  مهمی را در حوزه های فرهنگی برداشته است.
گفتنی است: امام جمعه شهرستان نمین طی بازدید از این غرفه، فعالیت واقدام  کتابخانه های عمومی را بسیار ارزشمند دانست واز متولیان این امر در خواست کرد این فعالیت ها در مناسبتهای ملی ومذهبی در راستای ارتقای آگاهی و دانش اقشار مختلف جامعه انجام گیرد.
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ