فهرست

به همت کتابخانه های عمومی شهرستان نیر برگزار شد؛

برگزاری دوره آموزش هنر اوریگامی برای اعضای کتابخانه

دوره آموزش هنر اوریگامی در کتابخانه های عمومی شمس تبریزی و مرحوم امیرحسین فردی شهرستان نیربرگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، با هدف ترغیب اعضای کودک به حضور در کتابخانه و همچنین تقویت رشد و خلاقیت و استعداد درونی آنان، آموزش هنر اوریگامی در کتابخانه های عمومی شمس تبریزی و مرحوم امیرحسین فردی شهرستان نیر، و با حضور اعضای فعال کودک این کتابخانه ها، در روز یک شنبه؛ 10 مهر ماه در محل بخش کودک کتابخانه عمومی شمس تبریزی شهرستان نیر، برگزار شد.
مسئول کتابخانه شمس تبریزی نیر هنر اوریگامی را در تقویت رشد و خلاقیت کودکان موثر دانست و افزود: در این هنر، به وسیله کار کردن با ابزار و وسایل کاردستی، مهارت های حرکتی و ارتباطی کودکان تقویت می شود و اوریگامی  جزو آموزش هایی هست که با استقبال کودکان مواجه می شود.
پیمان جلیل پور؛ کتابدار کتابخانه عمومی شمس تبریزی شهرستان نیر در ادامه این برنامه ، مجموعه کتاب های اوریگامی، تالیف و گردآوری روح اله گیوه چی و رویا استادپور را به کودکان، کرد و در ادامه، فاطمه الزهرا ندیری؛ مسئول کتابخانه عمومی مرحوم امیرحسین فردی شهرستان نیر، آموزش ساخت کاغذ اوریگامی و همچنین، ساخت اوریگامی های گربه و سگ را به کودکان عضو این کتابخانه ها، آموزش داد.
گفتنی است، آموزش هنر اوریگامی به صورت متناوب در کتابخانه های عمومی شمس تبریزی و مرحوم امیرحسین فردی شهرستان نیر برگزار می شود و با استقبال اعضای کودک روبه رو شده است.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ