فهرست

همزمان با ایام اربعین؛

اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در کتابخانه های خلخال

ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی، همزمان با ایام اربعین در کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال اجرا شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،همزمان با ایام اربعین حسینی برنامه متنوع فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی به همت کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال برگزار شد.
گفتنی است نشست های کتابخوانی، معرفی و رونمایی از کتاب های تازه منتشر شده، پویش سلام برحسین (ع)، برگزاری مسابقه «اول کتاب عشق نامش حسین(ع) بود»، برگزاری مراسم زیارت اربعین در تمامی کتابخانه های عمومی، برگزاری کارگاههای آموزشی و شرکت کارکنان و کتابداران در مراسمات مذهبی از جمله برنامه های اجرا شده در کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال بود.
در کتابخانه امام سجاد(ع) هشتجین قرائت زیارت پرفیض اربعین برگزار و در خصوص مصائب پیش آمده در واقعه کربلا کتابهایی توسط اعضا مطرح شد.
در کتابخانه عبدالرحیم پویش سلام برحسین با یادآوری مصائب پیش آمده بر امام حسین و یاران باوفایش و یادآوری تشنگی یاران امام حسین به کاشت نمادین بذر گندم وبا آب دهی روزانه به نیت سلام بر حسین به پرورش گندمها پرداختند.
در کتابخانه ملا ادهم عزلتیضمن روخوانی و قصه گویی از کتاب 14 معصوم برای کودکان عضو کتابخانه مسابقه نقاشی از ان کتاب در بین کودکان برگزار شد.
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ