فهرست

بازدید مسئولان استانی از کتابخانه روستایی لنبر در شهرستان خلخال؛

مدیرکل دفتر امنیتی، انتظامی استانداری اردبیل از کتابخانه روستایی لنبر در شهرستان خلخال بازدید کرد

محبوبی پور گفت:مطالعه و کتابخوانی باعث اعتلای شخصیت اجتماعی فرد وتوسعه فرهنگی جامعه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در جریان سفر مسئولان استانی به شهرستان خلخال؛ علی محبوبی پور، مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی استانداری اردبیل؛ علی لطفی، معاون سیاسی فرمانداری خلخال به همراه دهیاران روستای لنبر، کلستان ، مصطفی لو و بلوکان لو از کتابخانه عمومی شهید شاهرخ قلیزاده روستای لنبربازدید کردند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل در جریان بازدید از این کتابخانه اظهار داشت؛ ارتقای سرانه مطالعه موجب پیشگیری از معضلات فرهنگی و اجتماعی در جامعه می شود وکتابخانه های عمومی به عنوان مراکز توسعه علم و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نقش مهمی را دراین حوزه بر عهده دارند.
وی ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی کتابخانه عمومی در روستای لنبر گفت: این نهاد فرهنگی در مناطق مختلف استان و در بعضی از روستا های پرجمعیت توسعه یافته است و دسترسی به منابع و کتاب برای اهالی روستا را فراهم نموده است.
وی در این بازدید که با حضور دهیاران روستا های مجاور صورت گرفت ابراز امیدواری کرد: از طریق دهیاری های مستقر در روستا ها زمینه امانت کتاب برای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در روستا های مجاور نیز فراهم شود.
 
نسخه قابل چاپ