فهرست

در کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین برگزار شد؛

اجرای ویژه برنامه های کتابخوانی و مسابقات فرهنگی

کارگاه های آموزشی کتابخوانی، مسابقات کتابخوانی، نقاشی و تولید محتوای مجازی در کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان ویژه برنامه های مناسبتی را با حضور کودکان و نوجوان در کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار کردند.
ویژه برنامه مناسبتی عید سعید غدیر خم و بزرگداشت عارف فاضل شیخ صفی الدین اردبیلی در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان با عنوان (نشاط با کتاب) با برگزاری ایستگاه نقاشی در محل پارک آناهیتای شهرستان سرعین برگزار شد که این برنامه با استقبال بسیار خوب کودکان و نوجوانان همراه شد و علاوه بر افزایش نشاط و شادی موجب آشنایی این قشر با حوادث و جریانات رویداد غدیر خم شد.
گفتنی است در حاشیه این برنامه کتابداران شهرستان، کتابهایی در رابطه با واقعه روز غدیر برای کودکان و نوجوانان معرفی کردند.                                                    
برنامه دیگری نیز در همین راستا با مشارکت اداره بهزیستی این شهرستان و کتابخانه عمومی استاد اسداللهی روستای شایق شهرستان با عنوان نقاشی روی پارچه با شعار (شروعی دوباره برای زیستن) برگزار شد. این برنامه مفرح با حضور و آموزش تخصصی کارشناسان بهزیستی شهرستان  در رابطه با زندگی سالم و بهتر زندگی کردن انسان انجام پذیرفت ودر پایان این برنامه از تمامی افراد شرکت کننده تجلیل بعمل آمد.
 گفتنی است مسابقه نقاشی دیگری در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر سرعین ودر فضای باز انجام گرفت که از نفرات برتر این برنامه نیز بطور ویژه تجلیل شد.                                                                                                              
کارگاه آموزشی نوشتن در فضای مجازی درشهرستان سرعین برگزار شد
کارگاه آموزشی نوشتن در فضای مجازی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر به مربیگری عیسی عظیمی از نویسندگان ومترجمین برجسته استان برگزار شد که این برنامه با استقبال اعضای نوجوان کتابخانه همراه شد
گفتنی است این برنامه به صورت منظم در طول ایام تابستان برگزار خواهد شد.
برگزاری جشن غدیر خم از دیگر برنامه های اداره شهرستان سرعین بود که در کتابخانه استاد اسداللهی به منظور پاسداشت عید ولایت و امامت انجام گرفت در این برنامه  اجرای نمایش از کتاب؛ سی شب،سی قصه؛ معرفی کتاب قصه هایی از امام علی ویارانش (راه و چاه)؛ بلند خوانی از کتاب زیباترین جشن،زیباترین عیدقصه گویی از کتابهایی با موضوع عید غدیر و امامت و ولایت اجرا شد.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ