فهرست

با دعوت رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین؛

امام جمعه شهرستان سرعین به همراه رئیس کانون مساجد شهرستان از کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) سرعین بازدید کردند

حجت الاسلام والمسلمین محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین با حضور در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج)شهر سرعین از بخش های مختلف کتابخانه بازدیدکرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، حجت الاسلام محمود اصغری، امام جمعه سرعین به همراه علی جبارزاده، رییس کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان سرعین با حضور در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر (عج) از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کردند.
وی ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم در حوزه فرهنگی را از رسالت مهم این نهاد فرهنگی عنوان کرد و افزود: نهاد های فرهنگی در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی برنامه ریزی و مشارکت لازم را انجام دهند.
دکتر محمود اصغری در حاشیه این بازدید از نمایشگاه کتاب که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از منابع کتابخانه برپا شده بود دیدن کردند، وی همچنین به اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی ونقش آن در پیشگیری از اعتیاد، آسیبها و ناهنجاری های اجتماعی اشاره کردند و خواستار همکاری بیش از پیش نهاد های فرهنگی شهرستان درکاهش آسیبهای اجتماعی شدند.                   
جبار زاده رئیس کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان نیز با اشاره به فعالیتهای خوب و ارزشمند انجام شده در زمینه کتاب و کتابخوانی در شهرستان،به همکاری مشترک بین ادارات کتابخانه های عمومی وکانون مساجد شهرستان و اجرای برنامه های مشترک در مساجد با محوریت مساجد روستایی اعلام آمادگی نمودند.                                                                            
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ