فهرست

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی صورت گرفت؛

بازدید مدیرکل و جمعی از کارشناسان ستادی از کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: برگزاری کلاس های تابستانی با هدف ترویج کتابخوانی در اکثر کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به همراه جمعی از کارشناسان ستادی طی دو روز متوالی از کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل بازدید و با کتابداران این مجموعه های فرهنگی دیدار و گفتگو کرد.
رضاقلیزاده با حضور در کتابخانه های عمومی مقدس اردبیلی، نیار، فارابی، نیار در اردبیل و کتابخانه های عمومی این سینای روستای خلیل آباد ، پانزده خرداد آراللو و شهید رجایی هیر از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات فرهنگی و همچنین برگزاری کلاس های تابستانی به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان قرار گرفت.
وی برگزاری کلاس های اوقات فراغت را فرصت مناسبی برای جذب اعضا و آشنایی بیش از پیش کودکان و نوجوانان با کتابخانه های عمومی عنوان کرد و افزود: حضور کودکان ونوجوانان فرصت مناسبی برای پرورش استعداد های کودکان ونوجوانان در حوزه های مختلف فرهنگی از جمله، قصه گویی، قصه خوانی ، نقاشی، اوریگامی و ... می شود و عادت به خواندن و مانوس شدن با کتاب را فراهم می آورد.
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ