فهرست

در کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین برگزار شد؛

اجرای برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان ونوجوانان

همزمان با شروع تعطیلات تابستانی مدارس، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین برگزار می شود.

                 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین در راستای غنی سازی اوقات فراغت اعضای کودکان و نوجوان، برنامه های متنوع فرهنگی در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار می کند.
  در کتابخانه عمومی اسداللهی روستای شایق شهرستان سرعین، نسشت فرهنگی اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه با معرفی کتاب (با ادب باشیم) با موضوع ارزش های اجتماعی در جامعه و هچنین احترام به پدر و مادر، توسط چری مینرز به رشته تحریر در آمده و ترجمه این کتاب به همت فرزانه کریمی است که توسط  انتشارات قدیانی منتشر شده است.
کارگاه قصه گویی برای کودکان از دیگر برنامه های فرهنگی کتابخانه های شهرستان سرعین بود که با هدف آشنایی اعضاء کودک و نوجوان با قصه ها و ادبیات فولکلور محلی وهمچنین قصه های قهرمانان ملی ودر جهت غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان برگزار شد
گفتنی است در کتابخانه های این شهرستان هر هفته روزهای پنجشنبه برنامه های با عنوان  (پنجشنبه های با کتاب و کتابخانه )با حضور قشر های مختلف مردم برگزار می شود.
   برگزاری نمایشگاه کتاب از نورسیده هادر جهت شناساندن منابع جدید ارسالی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف معرفی منابع جدید واستفاده بهینه اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان وهمچنین مسابقه نقاشی در کتابخانه های عمومی جزو برنامه هایی بود که در هفته اول تیر ماه برگزار شد.                      
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ