فهرست

در راستای اجرای طرح کتابخانه گردی؛

حضور پرشور کتاب دوستان، اهالی فرهنگ و مسئولین در کتابخانه های شهرستان خلخال

امام جمعه شهرستان خلخال گفت: ارتقای سرانه مطالعه در توسعه و پیشرفت جامعه موثر است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با هجدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، قشرهای مختلف مردم و مسئولین شهرستان خلخال و بخش های تابعه از کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال بازدید کردند.
حجت الاسلام اسدی امام جمعه شهرستان خلخال با حضور در کتابخانه عمومی شهیدآشوری زاده و قدردانی از زحمات کتابداران شهرستان با اشاره به ظرفیت کتابخانه های عمومی در توسعه فرهنگی شهرستان اظهار داشت: تعالی جامعه در ابعاد مختلف اجتماعی و فرهنگی نیازمند فرهنگ سازی وافزایش سرانه مطالعه است و کتابخانه ها در این خصوص پیشتاز هستند.

زعفر احد زاده، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز با حضور در کتابخانه های آشوری زاده و شال ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در کتابخانه، از بخش های مختلف این کتابخانه ها بازدید کرد.

در بخش های تابعه شهرستان خلخال نیز مسئولین ادارات و بخشداران با حضور در کتابخانه ها، از بخش ها و منابع موجود در این کتابخانه ها بازدید کردند.
گفتنیست به همت محفل ادبی همای شهرستان خلخال نیز با حضور نویسندگان و شاعران شهرستان، نشست نظامی خوانی با بررسی آثار و کتاب های حکیم نظامی برگزار شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ