فهرست

با حضور شاعران انقلابی شهرستان بیله سوار برگزار شد؛

مراسم شعر خوانی و ارائه قطعه های ادبی و نمایشگاه کتاب به مناسبت گرامی داشت دهه فجر در کتابخانه عمومی شهید سلیمانی برگزار شد

سرپرست انجمن شعر شهرستان بیله سوار گفت: کتاب میراث ماندگاری است که باید در اختیار مراجعین و تشنگان فرهنگ مطالعه قرار گیرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل، به منظور گرامی داشت دهه فجر، نشست شعر خوانی شاعران انقلابی با عنوان « عصر شعر انقلاب» در کتابخانه عمومی سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار شد.
شهاب ملکی، سرپرست اداره ارشاد شهرستان بیله سوار در این نشست با بیان اینکه کتابخانه های عمومی مظهر دانایی و محل تبادل اندیشه و افکار هستند اظهار داشت: این مراکز علمی و فرهنگی حاوی منابع متعدد در رشته های مختلف علمی است که تشنگان علم و دانایی را سیراب می کند.
     درادامه، جمعی از اعضای انجمن ادبی شعر شهرستان ضمن شعر خوانی، کتاب ها و تالیفات خود را به کتابخانه عمومی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اهدا کردند.
      گفتنی است بخش بوم شناسی کتابخانه عمومی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و گنجینه کتابهای بومی این شهرستان با حضور اعضای انجمن ادبی شعر شهرستان افتتاح شد.
در برنامه دیگری که با حضور اصغری سرپرست فرمانداری شهرستان؛ سرهنگ اختری فرمانده سپاه ناحیه شهرستا؛ قربانی رئیس تبلیغات اسلامی؛ بالازاده بخشدار مرکزی؛  کارگر، رئیس شورای اسلامی شهرستان بیله سوار؛ شهبازی، رئیس هلال احمر شهرستان؛ ماجدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ،  دشتی رئیس محترم انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان؛ دکتر اختیاری، از نویسندگان شهرستان بیله سوار و با جمعی از کارکنان  کتابخانه های این شهرستان برگزار شد، نمایشگاه جراید کثیرالانشار با عنوان « به وقت انقلاب» در این کتابخانه راه اندازی شد.
در این نمایشگاه روزنامه های منتشر شده در بهمن سال 57 در اختیار علاقه مندان قرار گرفت و اعضای حاضر از این نمایشگاه بازدید کردند.
 
     
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ