فهرست

نهاد کتابخانه ها
همزمان گرامی داشت دهه فجر؛

ویژه برنامه «جشن فجرانه با کتاب» با شرکت خانواده کتابخوان پارس آبادی برگزار شد

به منظور گرامی داشت دهه فجر و با حضورخانواده طاها مهدوان، ویژه برنامه جشن فجرانه با کتاب در شهرستان پارس آباد استان اردبیل برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ویژه برنامه جشن فجرانه با کتاب  با اجرای سرود انقلابی مناسبتی دهه فجر، قرائت قرآ ن و جمع خوانی کتاب با اجرای 5 نفر از اعضای خانواده طاها مهدوان و شرکت جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی شهید رجائی پارس آباد برگزار شد.
این برنامه با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و ترغیب اقشار مختلف مردم به کتابخوانی به مناسبت دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد و به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
در این برنامه که با اجرای طاها مهدوان، پدر خانواده برگزار شد، کتاب «عزیزخانوم»  نوشته فاطمه جعفری معرفی شد و در ادامه امیر رضا مهدوان با قرائت قرآن و مریم،امیرمحمد و رقیه مهدوان در بخش های جداگانه با اجرای سرود، جمع خوانی کتاب و شعر خوانی در برگزاری این برنامه مشارکت کردند.
در ادامه این برنامه پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در ارتباط زنده تصویری از محل اداره کل، طی سخنانی با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) را در سایه آگاهی و بنیش عمیق ملت ایران عنوان کرد و گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلام و ایران با توطئه های متعدد در طو ل این چهل و سه سال سعی در شکست این انقلاب عظیم مردمی را داشتند که با هوشیاری و ایثار فداکارانه در دوران جنگ تحمیلی و مقابله با هجمه های فرهنگی و همچنین استقامت در برابر تحریم های ظالمانه، روز به روزبه روز عظمت ایران اسلامی افزودند.
وی افزایش بصیرت عمومی و ارتقای آگاهی و دانش را در گروه مطالعه کتاب و کتابخوانی دانست و خاطر نشان کرد: منابع عظیم علمی در حوزه های گوناگون در کتابخانه های عمومی ساماندهی شده و برگزاری محافل و نشست های علمی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به مناسبت اعیاد و مناسبت های مختلف به همت کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود.
 
 
 
 
نسخه قابل چاپ