فهرست

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی صورت گرفت؛

برگزاری کلاس آموزش خوشنویسی در کتابخانه شهید سبزعلیپور روستای زرج آباد شهرستان کوثر

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر گفت: در راستای فعالیت های فرهنگی کتابخانه ای، کلاس آموزشی خوش نویسی در کتابخانه عمومی شهید سبز علیپور کوثر برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، معصومه مصطفایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر با اعلام این خبر اظهار داشت:  به همت زهرا قاسمی، کتابدار و مسئول کتابخانه عمومی شهید سبز علیپور زرج آباد شهرستان کوثر، دوره آموزش خوشنویسی خط تحریری با خودکار دراین کتابخانه شهید سبز علیپور شهرستان کوثر برگزار شد.
معصومه مصطفائی در این خصوص گفت:  هدف از برگزاری این کلاس آموزشی کشف استعدادها در این رشته و غنی سازی اوقات فراغت اعضا  در روستاهای کم برخورداراست.
 وی افزود: این دوره آموزشی با حضور اعضای کودک و نوجوان، روزهای یکشنبه و پنج شنبه هر هفته از ساعت 15 الی 16:30 عصر ویژه پسران و دختران برگزار می شود که خوشبختانه تاکنون مورد استقبال اهالی روستا و دوستداران هنر خطاطی قرار گرفته است.
آرزو رستمی مربی آموزشی این دوره آموزشی در جلسه ای که با حضور هنرآموزان این دوره برگزار شد گفت: برای درک و لذت بردن از این هنر باید بدانیم خوشنویس افزون بر نگارش یک متن، سعی داشته اثری هنری با ارزش‌های زیبایی شناختی خلق کند.

 
 
                                                      
 
نسخه قابل چاپ