فهرست

در کتابخانه های عمومی شهرستان مشگین شهر برگزار شد؛

ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی به مناسبت گرامی داشت اعیاد ملی و مذهبی

به مناسبت گرامی داشت اعیاد ملی و مذهبی، ویژه برنامه های کتابخوانی و فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان مشگین شهر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با اعیاد ملی و مذهبی نیمه اول دیماه، ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در کتابخانه های این شهرستان برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س)، قصه گویی برای کودکان همزمان با 9 دی و روز بصیرت و معرفی کتاب های ماه ویژه نوجوانان در کتابخانه عمومی سعدالدین وراوینی این شهرستان اجرا شد.
در کتابخانه عمومی پروفسور محبوب این شهرستان نیز مراسم قصه گویی به صورت مجازی به مناسبت میلاد عیسی مسیح (ع) و معرفی تصویری کتاب نزوا مسیح و ظهور نوعود در شبکه های اجتماعی و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی به صورت مجازی برگزار شد.
گفتنی است طرح سه شنبه ها باکتاب و کتابخانه و سه شنبه ها با کتاب و کتابخانه و همچنین طرح چهارشنبه های مادرانه از جمله طرح های فرهنگی و کتابخوانی است که به همت کتابخانه عمومی میزاقاسم پریخانی مشگین شهر اجرا می شود که طرح با مشارکت مدارس روستای پریخان در راستای فرهنگ سازی مطالعه کودکان، آموزش نقاشی و اوریگامی، قصه گویی، معرفی کتاب، تقویت حافظه، برنامه های فرهنگیو کتابخوانی و همچنین امانت کتاب برگزار می شود.
برگزاری نشست کتابخوان ویژه ایام فاطمیه، قصه گویی برای کودکان ونوجوانان و مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی رضی و معرفی کتاب در باره زلزله و قصه گویی در باره حضرت عیسی از جمله برنامه هایی بود که در کتابخانه عمومی شهید اسدی مشگین شهربرگزار شد.
به مناسبت گرامی داشت 9 دی و با حضور جمعی از کتابداران شهرستان مشگین شهر ضمن حضور در مزار شهدای گمنان شهرستان مشگین  شهر ، نشست جمع خوانی کتاب « انتخابات دهم» نوشته سید موسی هاشمی تبار برگزار شد .
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ